Modelowanie owalu twarzy i korekta lini żuchwy

Modelowanie owalu twarzy i korekta lini żuchwy

Modelowanie owalu twarzy i konturowanie linii żuchwy
Wypełnianie kwasem hialuronowym nie musi obejmować tylko odbudowy utraconej objętości policzków. Oto wskazania do zabiegu:

  • przywrócenie prawidłowego owalu twarzy,
  • przywrócenie symetrii twarzy wynikającej z genetycznych uwarunkowań lub zdarzeń losowych,
  • wyszczuplenie twarzy,
  • skorygowanie linii brody oraz żuchwy,
  • zlikwidowanie widocznych zmarszczek i bruzd w okolicach nosa i ust.

Celem leczenia z zastosowanie wypełniaczy jest modelowaniu owalu twarzy z zachowaniem odpowiedniego balansu estetycznego. Dodatkowo zyskasz kompleksową rewitalizację skóry – twarz będzie wyglądać świeżo i naturalnie – po prostu pięknie.

Jak wygląda zabieg konturowania linii żuchwy i modelowania owalu twarzy?
Podobnie jak podczas zabiegu wypełniania policzków preparaty podaje się igłą lub kaniulą w znieczuleniu miejscowym. Wszystko zależy od wskazań terapii i obszaru twarzy. Kwas hialuronowy można aplikować na wiele sposobów – liniowo wzdłuż linii zmarszczek lub w formie depozytów wypełniających zapadniętą tkankę. Decyduje o tym lekarz naszej kliniki medycyny estetycznej we Wrocławiu – skontaktuj się z nami, aby opracować indywidualny plan leczenia.

Przeciwskazania do wolumetrii i stosowania wypełniaczy

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Stany zapalne skóry takie jak opryszczka czy trądzik
  • Nadwrażliwość na składniki preparatów
  • Choroby autoimmunologiczne i nowotworowe
  • Skłonność do blizn przyrostowych

Po zabiegu z użyciem wypełniaczy
Po wolumetrii i modelowaniu twarzy lekarz zaaplikuje na Twoją skórę krem pozabiegowy, który przyspieszy regenerację. Po zabiegach mogą pojawiać się lekkie zaczerwienienia, obrzęki lub delikatne zasinienia. Objawy znikną samoistnie w ciągu kilku dni. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, nie masuj obszarów poddanych zabiegowi. Przez kilka dni nie korzystaj z solarium, sauny i basenu.

Czy wiesz, że…?
Zastosowanie wypełniaczy z kwasem hialuronowym daje bardzo dobre rezultaty w połączeniu z botoksem, który likwiduje zmarszczki – dzięki tym zabiegom będziesz wyglądać młodo i naturalnie pięknie.

Zobacz też, na czym polega zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym.

KW:
medycyna estetyczna wrocław, wypełnianie policzków, likwidacja zmarszczek, modelowanie policzków, modelowanie twarzy, lifting twarzy bez skalpela, wolumetria, klinika medycyny estetycznej wrocław, wypełnianie kwasem hialuronowym, hydroksyapatyt, modelowanie owalu, konturowanie linii żuchwy, owal twarzy

Platinum Beauty
ul.Energetyczna 10A
53-330 Wrocław (Krzyki)

Telefony:
+48 71 783 37 01

Email:
[email protected]

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9:00 – 20:00