Lifting wolumetryczny

Lifting wolumetryczny

Zmarszczki to nie jedyne oznaki upływającego czasu. Z biegiem lat możesz zauważyć, że zmienia się kontur Twojej twarzy – skóra traci gęstość, policzki zaczynają opadać, a linia żuchwy obniżać się. Aby temu przeciwdziałać, zdecyduj się na lifting twarzy bez skalpela. Do wyboru masz takie zabiegi jak lifting wolumetryczny policzków, konturowanie linii żuchwy oraz modelowanie owalu twarzy. Na czym polegają? Czy są skuteczne?

Lifting wolumetryczny policzków
Z wiekiem dochodzi do powolnego zaniku tkanek podskórnych. Jest to szczególnie widoczne w okolicach kości policzkowych. Jeśli Twoja skóra na policzkach stała się wiotka i straciła młodzieńczy wygląd, możesz wybrać bezoperacyjny zabieg wypełniania policzków. Wolumetria polega na zwiększeniu ich objętości i uniesieniu – Twoja twarz od razu będzie wyglądała młodziej. Jej profil uniesie się, a owal będzie wyglądał korzystniej. Policzki staną się ładnie ukształtowane. Dodatkowo wiele zmarszczek zostanie zlikwidowanych lub znacznie spłyconych.

 

Jak wygląda lifting policzków metodą wolumetrii?
Do modelowania policzków w zabiegu wolumetrycznym stosuje się:

  • kwas hialuronowy w dużej gęstości, który nie tylko wypełnia policzki, ale dba również o nawilżenie skóry i jej regenerację,
  • hydroksyapatyt wapnia, który oprócz wypełniania policzków silnie wpływa na tworzenie się włókien kolagenowych i elastyny, działając liftingująco.

Preparaty są wprowadzanie w głębsze warstwy skóry przy pomocy kaniuli (tępo zakończonej igły). Lifting wolumetryczny jest niemal bezbolesny, wykonuje się po znieczuleniu miejscowym skóry. O metodzie zabiegu decyduje nasz lekarz medycyny estetycznej z Wrocławia w porozumieniu z Tobą, oceniając wnikliwie kondycję, grubość i potrzeby Twojej skóry.

Ważne!

Efekt wypełniania policzków utrzymuje się aż 12-18 miesięcy.

Przeciwskazania do wolumetrii i stosowania wypełniaczy

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Stany zapalne skóry takie jak opryszczka czy trądzik
  • Nadwrażliwość na składniki preparatów
  • Choroby autoimmunologiczne i nowotworowe
  • Skłonność do blizn przyrostowych

Po zabiegu z użyciem wypełniaczy
Po wolumetrii i modelowaniu twarzy lekarz zaaplikuje na Twoją skórę krem pozabiegowy, który przyspieszy regenerację. Po zabiegach mogą pojawiać się lekkie zaczerwienienia, obrzęki lub delikatne zasinienia. Objawy znikną samoistnie w ciągu kilku dni. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, nie masuj obszarów poddanych zabiegowi. Przez kilka dni nie korzystaj z solarium, sauny i basenu.

Czy wiesz, że…?
Zastosowanie wypełniaczy z kwasem hialuronowym daje bardzo dobre rezultaty w połączeniu z botoksem, który likwiduje zmarszczki – dzięki tym zabiegom będziesz wyglądać młodo i naturalnie pięknie.

Zobacz też, na czym polega zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym.

KW:
medycyna estetyczna wrocław, wypełnianie policzków, likwidacja zmarszczek, modelowanie policzków, modelowanie twarzy, lifting twarzy bez skalpela, wolumetria, klinika medycyny estetycznej wrocław, wypełnianie kwasem hialuronowym, hydroksyapatyt, modelowanie owalu, konturowanie linii żuchwy, owal twarzy

Platinum Beauty
ul.Energetyczna 10A
53-330 Wrocław (Krzyki)

Telefony:
+48 71 783 37 01

Email:
[email protected]

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9:00 – 20:00