O nas

Platinum Beauty powstała w myśl zasady, że najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta.

Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług. Najnowocześniejsze technologie stosowane przez naszych specjalistów łączą skuteczne leczenie z doskonałym efektem estetycznym.

 

 

Dr Joanna Zawirska jest lekarzem stomatologiem i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. 
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dyplom uzyskała w 2009 roku.
Swoją wiedzę i umiejętności rozszerzała na wielu szkoleniach i międzynarodowych kongresach.
Medycyna Estetyczna i Stomatologia są jej pasją od wielu lat.
Dziedziny Medycyny, którymi, na co dzień zajmuje sie dr Joanna są ze sobą ściśle związane. Przenikają się wzajemnie zarówno anatomii obszaru wykonywanych najczęściej w Medycynie Estetycznej zabiegów, jak i
ścisłego wpływu zdrowotnego, funkcjonalnego i estetycznego. Kompleksowe spojrzenie na pacjenta to jest to co wyróżnia naszych lekarzy. Dr Joanna Zawirska jest tego idealnym przykładem, każdy jej pacjent czyje się bezpiecznie i pewnie, gdyż to holistyczne podejście cechuje umiar, dążenie do naturalnego wyglądu, wyczucie estetyki i harmonii oraz bezpieczeństwo Pacjenta.

 

 

 

 

Dr Izabela Zawiślak jest lekarzem stomatologiem i lekarzem medycyny estetycznej.
Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Dyplom uzyskała w 2002 r.
Od początku swojej kariery zawodowej skupia swoje działania na poprawie estetyki uśmiechu i twarzy swoich pacjentów, stad główne obszary jej zainteresowań zawodowych to stomatologia estetyczna, protetyka, implantologia, medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa.
Korzysta z nowoczesnych rozwiązań, zaawansowanych technologii i aktualnej wiedzy medycznej. Stale podnosi swoje kompetencje, poszerza wiedzę i umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych szkoleniach specjalistycznych, kursach, kongresach. Swój warsztat zdobywa pod okiem wybitnych polskich i zagranicznych specjalistów. Synergia wzajemnie przenikających się i uzupełniających dziedzin, takich jak medycyna estetyczna i stomatologia estetyczna pozwala tworzyć jej skuteczne kompleksowe plany estetyczne. W terapiach dąży do uzyskania harmonijnego naturalnego wyglądu pacjentów.
Swoje działania z zakresu medycyny estetycznej skupia na terapiach regeneracyjnych, rewitalizujących oraz profilaktyce anti-anging. Wykonuje zabiegi korekcyjne z zastosowaniem wypełniaczy tkankowych, takich jak kwas hialuronowy,hydroksyapatyt wapnia, zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy wykorzystując techniki laserowe, nici liftingujące,hydroksyapatyt wapnia, zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kolagenu, osocza i fibryny bogatopłytkowej oraz specjalistycznych koktajli do mezoterapii.
Doktor skupia się przede wszystkim na potrzebach pacjenta. Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką wiedzą, co zapewnia pacjentowi długofalowe efekty terapii, zadowolenie oraz bezpieczeństwo.

Platinum Beauty
ul.Energetyczna 10A
53-330 Wrocław (Krzyki)

Telefony:
+48 71 783 37 01

Email:
[email protected]

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9:00 – 20:00